Türkiye'nin ilk tescilli güllaç markası

1960 yılında Başar Ticaret Refik Tarakçı ismi ile ticari hayatına başlayan, nişasta ve nişasta türevleri üreten firmamız 1982 yılında Başar Ticaret ve Gıda Sanayi A.Ş. olarak faaliyetlerine aralıksız şekilde, aynı kalite politikası ve profesyonel değerleri ile devam etmiştir.
Yarım asrı geçen tecrübesini ve bilgi birikimini sürekli yeni dönemlere aktaran ve bugün dünya ile eşdeğer kulvarda yürüyen Başar Ticaret çevreye duyarlı üretimi, uzman kadrosu ve profesyonel hizmetleri ile Türkiye ekonomisinin önemli adreslerinden biri olmaktadır.
Ülkesine birçok farklı marka kazandırmış ve hala da marka değeri üreten ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkan Başar Ticaret Türkiye’nin ilk marka tescilli güllacı olan Hilal Güllaç markasını dünyaya tanıtmıştır.
Geleneksel tatlı lezzetlerimizden olan güllaç, Hilal markası ile hem ülkemizde hem de dünyada boy gösteren tamamen yerli üretim katkıları ile yükselişe geçen önemli bir değer oluşturmaktadır.
Tamamen müşteri odaklı ve yüksek kalite değerleri ile hizmetlerine devam eden Başar Ticaret sağlıklı, güvenli ve kaliteli ürünleri ile dün olduğu gibi bugün ve yarın da sizlerin yanınızda olacaktır.